BELYSNING / Bordslampor / Skrivbordslampa 10381009
*
nr 1038 1009
Skrivbordslampa
Luxo, 1960-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:35:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/5 11:07:18
1
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor luxo skrivbordslampa
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39
-
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26
*
Skrivbordslampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1009
Skrivbordslampa
Luxo, 1960-tal
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/5 11:07:18 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor luxo skrivbordslampa
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39 -
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26