BELYSNING / Bordslampor / Skrivbordslampa 10381009
*
nr 1038 1009
Skrivbordslampa
Luxo, 1960-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:35:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/5 11:07:18
1
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor luxo skrivbordslampa
-
8093 Bordslampa
Harri Koskinen, "Block Lamp" för Design House Stoc..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:24
-
8062 Bordslampa
Mässing med glasskärm. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:19
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:37
*
Skrivbordslampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1009
Skrivbordslampa
Luxo, 1960-tal
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 13/5 11:07:18 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor luxo skrivbordslampa
-
8093 Bordslampa
Harri Koskinen, "Block Lamp" för Design House Stoc..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:24 -
8062 Bordslampa
Mässing med glasskärm. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:19 -
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:37



